• Obecnie brak na stanie

Szpachla malarska 120mm stal nierdz. 2k STALCO S-37120

Marka Stalco
Indeks S-37120
EAN13 5907180857767
18,98 zł
CECHY: Polerowane ostrze
Ilość

Wpisz adres e-mail i kliknij poniższy przycisk, aby otrzymać wiadomość, gdy produkt będzie dostępny.

help_outlineZapytaj o produkt
Szpachla malarska 120mm stal nierdz. 2k STALCO S-37120

Szpachla malarska 120mm stal nierdz. 2k STALCO S-37120

Akceptuję zasady polityki prywatności  

Szpachla malarska jest produktem przydatnym przy różnych robotach wykończeniowych. Jej głównym zadaniem jest aplikacja farby w niektórych technikach malarskich i zbieranie nadmiaru preparatu z podłoża. Szpachlę można wykorzystać do mieszania farb, lakierów i aplikacji gładzi. Sprawdza się także przy tworzeniu powierzchni strukturalnych. Szpachla malarska STALCO jest wykonana ze stali nierdzewnej. Materiał jest łatwy do czyszczenia i nie niszczy się pod wpływem środków chemicznych. Uchwyt wykonano komponentu tworzyw sztucznych. Jest odporny na pękanie i zarysowania, a także działanie rozpuszczalników. Ma ergonomiczny kształt, dzięki czemu nawet długotrwała praca nie jest uciążliwa. Szpachla dostępna jest w szerokościach od 40 do 150 mm.

CECHY I ZALETY
Stal nierdzewna - charakteryzuje się doskonałą odpornością na rdzę i inne formy korozji, co sprawia, że narzędzia można stosować w warunkach wilgotnych, agresywnych chemicznie lub ekstremalnych temperaturach i nie ulegną zniuszczeniu. Jest wyjątkowo wytrzymała oraz elastyczna, dzięki temu narzędzia są trwałe i skuteczne, gdy występuje wysoka częstotliwość użytkowania. Dodatkowo, stal nierdzewna jest łatwa w utrzymaniu czystości, co przekłada się na oszczędność czasu przy czyszczeniu narzędzi.

Polerowane ostrze - charakteryzuje się zwiększoną wytrzymałością na uszkodzenia mechaniczne np. ścieranie, wyginanie, dodatkowo podnosi odporność na korozję i nadaje estetyczny wygląd narzędziom przez co narzedzia zachowują nie zmieniony wygląd przed długi czas.

Wyprofilowany uchwyt dwukomponentowy - miękki i elastyczny materiał zapewnia użytkownikowi komfortowy i pewny chwyt, nawet w mokrych warunkach. Materiał i kształt rączki dba o komfort użytkowania podczas wielu godzin pracy. Jest także łatwy w utrzymaniu czystości narzędzia, co przekłada się na oszczędność czasu przy pracach porządkowych oraz estetykę narzędzia.

MATERIAŁ PRODUKTU:
Ostrze ze stali nierdzewnej, uchwyt z tworzywa PP+TPR

DANE TECHNICZNE:
stal nierdzewna 1.2mm, HRC46

Producent: Stalco

Dane producenta

STALCO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością S.K.A.

ul. Ofiar Katynia 1

32-050 Skawina

Polska

+48 12 350 04 10

www.stalco.pl

centrala@stalco.pl

Osoba odpowiedzialna

STALCO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością S.K.A.

ul. Ofiar Katynia 1

32-050 Skawina

Polska

+48 12 350 04 10

www.stalco.pl

centrala@stalco.pl