• Obecnie brak na stanie

Kurtka ocieplana ostrzegawcza męska PILOT HI-VIS żółty S S-44082

Marka Stalco
Indeks S-44082
EAN13 5901466144565
261,52 zł
Ilość

Wpisz adres e-mail i kliknij poniższy przycisk, aby otrzymać wiadomość, gdy produkt będzie dostępny.

help_outlineZapytaj o produkt
Kurtka ocieplana ostrzegawcza męska PILOT HI-VIS żółty S  S-44082

Kurtka ocieplana ostrzegawcza męska PILOT HI-VIS żółty S S-44082

Akceptuję zasady polityki prywatności  

W pracach wymagających dobrej widoczności przydaje się ODBLASKOWA KURTKA ROBOCZA PILOTKA PILOT HI-VIS. Jest elementem odzieży, który można stosować w czasie prac prowadzonych na zewnątrz budynków. Do jej uszycia wykorzystano tkaninę poliestrową z dodatkiem 45 % bawełny. Taki skład sprawia, że materiał jest trwały, odporny na przetarcia, uszkodzenia mechaniczne, a także łatwy w utrzymaniu czystości. Z koeli dodatek bawełny wpływa na większy komfort korzystania. Kurtka jest przewiewna i umożliwia odprowadzanie nadwyżek ciepła. Z kolei podszewka ocieplana gwarantuje utrzymanie komfortu termicznego w czasie pracy w niskich temperaturach. Kurtka cieszy się popularnością w drogownictwie, transporcie, a także na budowie i róónych dziedzinach przemysłu.



Liczne funkcjonalne kieszenie

Do przechowywania podręcznych drobiazgów i przedmiotów osobistych służy szereg kieszeni. Na zewnątrz znajdują się dwie w okolicach pasa, a także dodatkowe na piersi i w rękawie. Wszystkie są zapinane na zamek i doskonale zabezpieczają zawartość. Dodatkowe kieszenie umieszczono także od wewnętrznej strony.



Odpinane ocieplenie i rękawy

Odblaskową kurtkę marki STALCO można dostosować do temperatury. Zarówno podszewka, jak i kołnierz są zapinane na zamek i w razie potrzeby można łatwo je zdjąć. Z kolei rękawy są przypinane do korpusu za pomocą zamków. Dzięki takiej konstrukcji można nosić kurtkę w formie kamizelki.



Solidne zamki

W kurtce typu pilotka zastosowano solidne zamki, które wytrzymują trudne warunki i zanieczyszczenia na budowie. Pracują płynnie i można obsługiwać je nawet dłonią schowaną w rękawicy. Główne zapięcie stanowi zamek kostkowy, a podobne konstrukcje znajdują się przy zapięciu kieszeni. Z kolei rękawy są przypinane za pomocą nieco mniejszych, wytrzymałych zamków strunowych.



Elementy odblaskowe i poprawiające widoczność

Kurtka ma wszystkie cechy odzieży ostrzegawczej. Została wykonana w dwóch wariantach kolorystycznych, w których dominuje barwa pomarańczowa lub óółta. Dodatkowy materiał ma kolor ciemnego granatu i mocno kontrastujący z tkaniną neonową. Dla poprawy widoczności po zmierzchu i w miejscach o ograniczonym dostępie światła przyszyto system pasów odblaskowych.



CECHY:

  • materiał neonowy z bawełną
  • uniwersalny krój typu PILOT
  • odpinany kołnierz
  • odpinana podpinka
  • rękawy i dół kurtki zakończone ściagaczem
  • odpinane rękawy
  • elementy kontrastowe
  • elementy odblaskowe
  • liczne, wielofunkcyjne kieszenie
  • regulacja pasa i dołu sznurkami ze stoperami



SKŁAD / MATERIAŁ:
materiał główny: 80% poliester, 20% bawełna
podszewka: 100% poliester
wypełnienie: 100% poliester



KATEGORIA OCHRONY:
Cat. II EN ISO 13688
EN ISO 20471
2 klasa widzialności
liczba prań: maks. 5x

PRZEPIS PRANIA:
prać w 30st
nie suszyć w suszarce
nie wybielać
nie prasować
nie czyścić chemicznie

Producent: Stalco

Dane producenta

STALCO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością S.K.A.

ul. Ofiar Katynia 1

32-050 Skawina

Polska

+48 12 350 04 10

www.stalco.pl

centrala@stalco.pl

Osoba odpowiedzialna

STALCO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością S.K.A.

ul. Ofiar Katynia 1

32-050 Skawina

Polska

+48 12 350 04 10

www.stalco.pl

centrala@stalco.pl