Masz już konto?
ZalogujUtwórz konto
Zarejestruj-
MenuPowrót
-
Elektronarzędzia
-
-
Akumulatory i ładowarki
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Obrabiarki
-
-
-
GWOŹDZIARKI, SZTYFCIARKI I ZSZYWACZE
-
-
-
NARZĘDZIA BUDOWLANE
-
-
-
-
-
Narzędzia ogrodowe
-
-
-
KOSY I PODKASZARKI
-
-
-
NOŻYCE DO ŻYWOPŁOTU
-
-
-
-
NARZĘDZIA OGRODOWE RĘCZNE
-
-
-
POZOSTAŁE NARZĘDZIA OGRODOWE
-
-
-
-
NARZĘDZIA POMIAROWE
-
-
POMIARY ODLEGŁOŚCI
-
-
-
POMIARY POZIOMU
-
-
-
NARZĘDZIA TRASERSKIE
-
-
-
-
Narzędzia ręczne
-
-
Tnące i obrabiające
-
-
-
-
-
-
-
Osprzęt
-
-
Brzeszczoty
-
-
-
Dłuta
-
-
-
-
Szlifowanie i polerowanie
-
-
-
Końcówki wkrętarskie
-
-
-
-
Uchwyty wiertarskie
-
-
-
Otwornice/ Piły walcowe
-
-
-
Narzędzia i Akcesoria Ochronne
-
-
-
Przechowywanie Narzędzi
-
-
-
-
-
Akcesoria Montażowe i Łączniki
-
-
-
Akcesoria elektronarzędzi
-
-
-
Akcesoria do Instalacji i Przewodów
-
-
-
-
-
Odzież i BHP
-
-
-
BEZPIECZEŃSTWO
-
-
-
AKCESORIA DODATKOWE
-
-
- TECHNIKA DIAMENTOWA
- Obecnie brak na stanie
Rękawice syntetyczne ocieplane YETI 10” S-47137
Rękawice YETI
Wśród akcesoriów ochronnych dla pracowników wykonujących zadania na zewnątrz budynku, powinny znaleźć się rękawice YETI. To wyjątkowe akcesoria BHP, które chronią przed zimnem i wilgocią, a także przed otarciami skóry dłoni. Zewnętrzną część rękawic wykonano ze skóry syntetycznej, natomiast wewnętrzną z nieprzepuszczającego płynów tworzywa poliuretanowego. Wykończenie zewnętrznej części wykonano z tkaniny syntetycznej.
Dla poprawy komfortu termicznego rękawice YETI STALCO wyposażono w miękki i elastyczny mankiet zapinany na rzep. Zapewnia to znakomite dopasowanie do kształtu dłoni oraz zapobiega dostawaniu się do wewnątrz zimnego powietrza lub śniegu. Na duży komfort termiczny wpływa także polar poliestrowy z podszyciem. Dzięki takiemu zabezpieczeniu można komfortowo prowadzić prace nawet przy ujemnych temperaturach i w śniegu.
Ten rodzaj rękawic ochronnych zapewnia nie tylko bezpieczeństwo, ale też duży komfort pracy. W rękawicach YETI zastosowano wzmocnienia dłoni i końców palców. Dodatkowe elementy wzmacniające umieszczono w obrębie palca wskazującego. Rękawice zapewniają dobrą chwytliwość przedmiotów suchych, a także pokrytych śniegiem i lodem. Są bardzo trwałe, dlatego okażą się skutecznym zabezpieczeniem na długi czas.
CECHY I ZALETY
Poliester - to materiał o wysokiej odporność na ścieranie czy przetarcie. Sprężysty, wytrzymały mechanicznie, odporny na odkształcenia oraz przewiewny.
Latex - jest elastyczny, przylega do dłoni, zapewnia idealne wyczucie dotyku, co jest szczególnie istotne, kiedy użytkownik musi zachować precyzję ruchów i chwytu. Dodatkowo jest wodoodporny.
Mankiet na rzep - zapewnia idealne dopasowanie i chroni przed dostaniem się wszelkich zabrudzeń do wnętrza rękawicy. Dodatkowa nie zsuwa się z dłoni.
Wyściżłka polarowa - zapewnia wysoki poziom ocieplenia. Charakteryzuje się wyjątkową miękkością, ciepłem i przewiewnością, co czyni go idealnym na zimne dni.
Ochrona przed zimnem i wilgocią - zapewnia komfort w użytkowaniu chroniąc dłonie przed chłodem i wilgocią.
CECHY:
- Poliester
- Latex
- Mankiet na rzep
- Wyściżłka polarowa
- Ochrona przed zimnem i wilgoci
SKŁAD / MATERIAŁ:
Poliester
Latex
KATEGORIA OCHRONY:
Cat. II
EN ISO 21420
EN 388- 1122X
Producent: Stalco

Dane producenta
STALCO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością S.K.A.
ul. Ofiar Katynia 1
32-050 Skawina
Polska
+48 12 350 04 10
www.stalco.pl
centrala@stalco.pl
Osoba odpowiedzialna
STALCO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością S.K.A.
ul. Ofiar Katynia 1
32-050 Skawina
Polska
+48 12 350 04 10
www.stalco.pl
centrala@stalco.pl