- Obecnie brak na stanie
Głowica do trawy z automatycznym wysuwem żyłki Milwaukee
Głowica z automatycznym wysuwem żyłki Milwaukee
Głowica z automatycznym wysuwem żyłki II Milwaukee to nowoczesne rozwiązanie przeznaczone do podkaszarek, które automatycznie dostosowuje długość żyłki podczas użytkowania, eliminując potrzebę ręcznego regulowania.
Kluczowe cechy produktu:
-
Automatyczny wysuw żyłki:
Ułatwia pracę przez automatyczne dostosowywanie długości żyłki, zwiększając efektywność i komfort użytkowania. -
Łatwość obsługi:
Prosta w obsłudze głowica, która eliminuje potrzebę ręcznego regulowania żyłki. -
Trwałość:
Wykonana z wytrzymałych materiałów, zapewnia długotrwałą wydajność nawet w trudnych warunkach. -
Profesjonalne zastosowanie:
Idealna do profesjonalnych aplikacji ogrodniczych, gdzie szybkie i skuteczne koszenie jest kluczowe. -
Zwiększona efektywność:
Automatyczny wysuw żyłki przyspiesza prace i redukuje przestoje, co jest istotne dla efektywności operacyjnej.
Głowica z automatycznym wysuwem żyłki II Milwaukee to niezawodne rozwiązanie dla profesjonalistów, zapewniające szybkie, efektywne i komfortowe koszenie w każdych warunkach.
Producent: Milwaukee
Dane producenta
Techtronic Industries GmbH
71364 Winnenden
Winnenden 71364
biuro@tti-emea.com
+48 24 24 24 004
Osoba odpowiedzialna
Techtronic Industries GmbH
71364 Winnenden
Winnenden 71364
biuro@tti-emea.com
+48 24 24 24 004
Produkt wprowadzono do obrotu w Unii Europejskiej przed 13 grudnia 2024 r. i jest zgodny z ówczesnymi przepisami bezpieczeństwa.