Nóż z ostrzem łamanym Fatmax 18mm Stanley

Marka Stanley
Indeks 0-10-421
EAN13 3253560104214
Dostępność
19,36 zł
Dane techniczne: Szerokość: 18mm   Długość: 160mm Producent:  Stanley Ilość w opakowaniu:  1 sztuka 
Ilość

help_outlineZapytaj o produkt
Nóż z ostrzem łamanym Fatmax 18mm Stanley

Nóż z ostrzem łamanym Fatmax 18mm Stanley

Akceptuję zasady polityki prywatności  

Zamów przed 14:00 jutro i otrzymaj przesyłkę czw. 3. lipca

Opcje dostawy

Przewoźnik Przewidywany czas dostawy
Przesyłka kurierska

czw. 3. lipca

InPost Paczkomat® 24/7

czw. 3. lipca

Odbiór osobisty - Tarnów

czw. 3. lipca

Odbiór osobisty - Kraków

czw. 3. lipca

Ten nóż charakteryzuje się odlewanym aluminiowym korpusem z metalową prowadnicą wykonaną ze stali nierdzewnej, co gwarantuje jego wysoką jakość i trwałość.

Wygodna i smukła obudowa została zaprojektowana tak, aby zapewnić użytkownikowi doskonałą kontrolę nad narzędziem podczas pracy, umożliwiając precyzyjne cięcie.

Antypoślizgowa powłoka uchwytu zwiększa komfort i bezpieczeństwo użytkowania.

Nóż wyposażono w system Auto-locking dla szybkiej blokady ostrza, co w połączeniu ze śrubowym mechanizmem zaciskającym ostrze pozwala na pracę z dużymi obciążeniami.

Dodatkowo, nóż posiada magazynek na dodatkowe ostrza segmentowe, łamane, co ułatwia szybką wymianę ostrza.

Unikalnym dodatkiem jest ręczny mechanizm blokujący, który zwiększa funkcjonalność i bezpieczeństwo narzędzia, dając użytkownikowi dodatkową kontrolę nad blokadą ostrza.