Bit PH2 50 mm Shockwave Milwaukee

Marka Milwaukee
Indeks 4932430854
EAN13 4002395385164
Dostępność
5,04 zł
DANE TECHNICZNE Długość (mm): 50 Ilość w opakowaniu: 1 szt.
Ilość

help_outlineZapytaj o produkt
Bit PH2 50 mm Shockwave Milwaukee

Bit PH2 50 mm Shockwave Milwaukee

Akceptuję zasady polityki prywatności  

Bit PH2 50 mm Shockwave Milwaukee

CHARAKTERYSTYKA

  • Shockwave Impact Duty™ to linia akcesoriow nie tylko idealna do ciężkich zastosowań udarowych, ale pełny system rozwiązań dla potrzeb wiercenia i mocowania.
  • Geometria Shock Zone - zaprojektowana tak, by była elastyczna.
  • Geometria Shock Zone zmniejsza naprężenie na końcówce, dzięki czemu jest bardziej odporna na złamanie. Połączenie konstrukcji Shock Zone oraz specjalnej obróbki cieplnej pochłania udar i pozwala aby bit zginał się podobnie jak sprężyna.
  • Kuta i prasowana główka bita zapewnia najlepsze dopasowanie do łba śruby, bez przeskoku i zdzierania go, co wydłuża okres trwałości.
  • Stal opracowana na życzenie - Milwaukee ® niestandardowy skład metalu sprawia, że bity Shockwave są bardziej odporne na wstrząsy przy uderzeniu.
Długość całkowita [mm]
50
Rodzaj bitu
PH

Producent: Milwaukee

Dane producenta

Techtronic Industries GmbH

71364 Winnenden

Winnenden 71364

biuro@tti-emea.com

+48 24 24 24 004

Osoba odpowiedzialna

Techtronic Industries GmbH

71364 Winnenden

Winnenden 71364

biuro@tti-emea.com

+48 24 24 24 004

Produkt wprowadzono do obrotu w Unii Europejskiej przed 13 grudnia 2024 r. i jest zgodny z ówczesnymi przepisami bezpieczeństwa.