Sznur traserski 30m + poziomnica Rubi Master-N

Obniżka! Sznur traserski + poziomnica Rubi Master-N Powiększ

75925

Nowy

Producent :

Rubi Rubi

DANE TECHNICZNE

Długość linki (m): 30

Więcej szczegółów

Dostępność :

Ostatnie egzemplarze!

Poprzednia cena:36.00 zł


Aktualna cena:34.20 zł

-5%

Sprawdź koszty dostawy i punkty odbioru osobistego

Zamówienia złożone do godziny 14 wysyłamy tego samego dnia

14-dniowe prawo zwrotu

Szybki kontakt

Przejrzyj katalogi narzędziowe

Nasze oddziały

Więcej informacji

Znaczniki linii umożliwiają wyznaczenie prostych kilkumetrowych linii na materiałach o różnych teksturach i wykończeniu w ciągu zaledwie kilku sekund.

Znaczniki linii MASTER-N składają się z bimaterialnego pojemnika (RUBIFLEX) o znakomitej odporności na uderzenia i zapewniającej doskonały chwyt.


Znakownika MASTER-N ma linkę o długości 30 m, rolkę i system szybkiego zwijania oraz blokadę linki podczas wyznaczania śladów linii.

Na końcu linki znacznika RUBI MASTER-N znajduje się metalowy element, który można zahaczyć o narożnik lub przybić do ściany gwoździem. Dzięki temu wystarczy jedna osoba do wyznaczania linii.

Ten sam element blokuje linkę przed całkowitym wkręceniem w obudowę.

Znacznik linii MASTER-N posiada w zestawie dodatkowy pojemnik 120 g na mączkę, który służy do uzupełniania głównego pojemnika. Ponadto zbiornik posiada dodatkową libelkę do wyznaczania poziomu, którą można umieścić na lince, by sprawdzić, czy jest prawidłowo rozciągnięta przed odwzorowaniem śladu.

Chcąc uzyskać dokładną linię umożliwiającą właściwy odczyt należy do pełna uzupełnić zbiornik i potrząsnąć. W ten sposób mamy pewność że linka jest w całości zanurzona w kredzie.

Po umieszczeniu linki nad zaplanowanym miejscem należy zaznaczyć kilka punktów referencyjnych, a następnie naciągnąć linkę jak strunę gitarową i puścić, by uderzając o ścianę pozostawiła na niej pożądany ślad.

Ponadto znacznik linii MASTER-N można wykorzystywać do wyznaczania pionu.