Przecinarka ręczna do płytek 320cm Rubi SLAB CUTTER G3

Nowy Przecinarka ręczna do płytek Rubi SLAB CUTTER G3 Powiększ

16900

Nowy

Producent :

Rubi Rubi

DANE TECHNICZNE

Maksymalna długość cięcia (cm): 320

Grubość cięcia płytki (mm): 3 - 10

Waga netto (kg): 11

Waga brutto (kg): 16,2

Więcej szczegółów

Idź do pełnej specyfikacji

Dostępność :

Ostatnie egzemplarze!


Aktualna cena:2,899.00 zł

Sprawdź koszty dostawy i punkty odbioru osobistego

Zamówienia złożone do godziny 14 wysyłamy tego samego dnia

14-dniowe prawo zwrotu

Szybki kontakt

Przejrzyj katalogi narzędziowe

Nasze oddziały

Więcej informacji

CHARAKTERYSTYKA

System cięcia ręcznego SLAB CUTTER G3 pozwala na wykonywanie precyzyjnych cięć wielkoformatowych płyt ceramicznych.

Prowadnice G3 wykonane są z aluminium co zmniejsza wagę całego urządzenia. Nowoczesny projekt urządzenia zapobiega wypadaniu wózka z prowadnic i poprawia ich łączenie poprzez system szybkozłączy. Przecinarka SLAB CUTTER G3 ma w zestawie trzy prowadnice G3 pozwalające na cięcie elementów o długości do 320 cm. Dodanie kolejnych prowadnic G3 zwiększa długość cięcia o 110 cm za każdą z nich.

Każda prowadnica G3 wyposażona jest w dwie przyssawki posiadające gumową niebrudzącą podstawę, która umożliwia pracę na jasnych materiałach bez ryzyka ich zabrudzenia.

Wózek z kółkiem tnącym jest bardzo lekki, wykonany z aluminium i zapewnia większą siłę nacinania. Ruch po prowadnicach jest bardzo gładki i precyzyjny, dzięki trzem łożyskom poziomym. Uchwyt "soft-grip" zapewnia użytkownikowi ergonomię i wygodę.

Wózek przecinarki SLAB CUTTER wyposażony jest w kółko tnące Ø22 mm EXTREME, odpowiednie do pracy na chropowatych i strukturalnych powierzchniach, jak również na tych gładkich lub polerowanych.

Każda przecinarka SLAB CUTTER G3 zawiera trzy prowadnice G3, wózek tnący oraz szczypce SLAB do łamania materiałów do 10 mm grubości. Szczypce SLAB mają podwójne zastosowanie: szczypce do łamania materiałów o grubości do 6 mm, oraz ścisk śrubowy do materiałów o grubości do 10 mm. Ta funkcjonalność szczypiec SLAB pozwala na wykonanie łamania minimalnym nakładem sił oraz efektywnie czasowo.

Dla zabezpieczenia narzędzia oraz ułatwienia przenoszenia i przechowywania, przecinarka SLAB CUTTER G3 ma w zestawie praktyczną torbę tekstylną, wzmocnioną i wyposażoną w wewnętrzne kieszenie na wszystkie komponenty.

ZAWARTOŚĆ ZESTAWU

RUBI 16900

Przecinarka ręczna do płyt wielkoformatowych

Trzy prowadnice G3 o długości 110cm każda

Wózek z kółkiem tnącym Extreme 22mm

Szczypce SLAB do łamania płytek

Śrubokręt do łączenia prowadnic

Torba transportowa

Opis

Długość cięcia [cm]320
OpakowanieTorba