Przecinarka ręczna do płytek Rubi Speed-62 Magnet

Nowy Przecinarka ręczna do płytek Rubi Speed-62 Magnet Powiększ

14980

Nowy

Producent :

Rubi Rubi

DANE TECHNICZNE

Długość cięcia (cm): 62

Wielkość płytki przy cięciu po przekątnej (cm): 44x44

Wysokość cięcia (mm): 3-15

Moc łamacza (kg): 800

Waga netto (kg): 8

Opakowanie: karton

Więcej szczegółów

Idź do pełnej specyfikacji

Dostępność :

Ostatnie egzemplarze!


Aktualna cena:889.00 zł

Sprawdź koszty dostawy i punkty odbioru osobistego

Zamówienia złożone do godziny 14 wysyłamy tego samego dnia

14-dniowe prawo zwrotu

Szybki kontakt

Przejrzyj katalogi narzędziowe

Nasze oddziały

Więcej informacji

Przecinarka ręczna Rubi Speed-Magnet

CHARAKTERYSTYKA

Przecinarka ręczna SPEED-MAGNET jest przeznaczona do częstych cięć wszelkiego rodzaju płytek ceramicznych, dzięki czemu jest idealnym narzędziem dla glazurnika poszukującego narzędzia lekkiego i wszechstronnego dla najbardziej wymagających prac.

Przecinarka ta ma długość 62 cm, dostarczana jest w kartonie. Idealnie nadaje się do wykonywania cięć prostych jak i diagonalnych z zachowaniem najwyższej precyzji.

Posiada dwie prowadnice zapewniające lepszą widoczność linii cięcia i łamania. Ruchomy wózek ze stopką łamacza ułatwia wykonywania cięć pod kątem. Przymiar boczny do cięć seryjnych ze skalą milimetrową oraz nakładką do cięć 45º czyni z tej przecinarki wygodne i wszechstronne narzędzie wysokiej jakości.

Przecinarka SPEED-MAGNET wyróżnia się nowym systemem stopki łamacza, który umożliwia pracę jedną ręką. System MAGNET blokuje łamacz w górnej pozycji ułatwiając nacinanie płytki oraz poprawiając widoczność. Następnie poprzez prosty ruch drążka do góry opuszcza się stopkę łamacza, która może wywrzeć nacisk maksymalnie 800 kg zapewniając czyste i precyzyjne cięcie.

Wszystkie modele SPEED-MAGNET posiadają te same podpory przy podstawie podtrzymujące duże fragmenty płytek oraz dwie stalowe prowadnice chromowane i kalibrowane o średnicy 20 mm z powłoką antykorozyjną, które ułatwiają nacinanie i łamanie oraz zapewniają dużą żywotność całego narzędzia.

Jedną z cennych cech tej gamy przecinarek jest możliwość stosowania wymiennych noży tnących, dzięki czemu można je dobrać do różnych rodzajów materiałów, co przekłada się na ich większą żywotność. Przecinarka jest dostarczana z nożem 8 mm, ale można na niej stosować wszystkie noże z gamy RUBI (6, 8, 10, 18 i 22 mm.)

RUBI od początku istnienia jest czołowym producentem przecinarek ręcznych do płytek ceramicznych, dlatego każdemu wykonawcy jest w stanie zaproponować narzędzie najlepiej dopasowane do jego potrzeb. Gama przecinarek ręcznych SPEED-N jest kolejnym przykładem tego oddania dla glazurników, którzy mogą wybrać przecinarkę "skrojoną pod siebie".

ZAWARTOŚĆ ZESTAWU

Przecinarka ręczna do glazury Speed 62 Magnet

Nóż z kółkiem tnącym 8 mm

Karton

Opis

Waga [kg]12,2
OpakowanieKarton