Przecinarka ręczna do gresu Rubi TP75 S

Przecinarka ręczna do płytek TP75 S RUBI Powiększ

12956

Nowy

Producent :

Rubi Rubi

DANE TECHNICZNE

Długość cięcia (cm): 75

Wielkość płytki przy cięciu po przekątnej (cm): 53 x 53

Wysokość cięcia (mm): 5 - 20

Moc łamacza (kg): 1000

Waga przecinarki (kg): 12

Więcej szczegółów

Idź do pełnej specyfikacji

Dostępność :

Ostatnie egzemplarze!


Aktualna cena:1,647.12 zł

Sprawdź koszty dostawy i punkty odbioru osobistego

Zamówienia złożone do godziny 14 wysyłamy tego samego dnia

14-dniowe prawo zwrotu

Szybki kontakt

Przejrzyj katalogi narzędziowe

Nasze oddziały

Więcej informacji

Rubi stworzono serię jednoprowadnicowych przecinarek ręcznych TP-S, które są przewidziane do intensywnych cięć każdego rodzaju materiałów ceramicznych. Przecinarki TP-S nadają się przede wszystkim do cięć gresu porcelanowego (BIa). Pojedyncza odporna na zużycie prowadnica zapewnia niespotykaną trwałość narzędzia.

Na przecinarkach TP-S pracuje się poprzez pchnięcie w przód, a ergonomiczna rączka z łamaczem o sile nacisku do 1000 Kg przyspiesza nacinanie płytki i ułatwia jej łamanie .

Dodatkowo łamacz wielopunktowy w przecinarkach TP-S zapewnia wysoką jakość nacięć diagonalnych i pod kątem. Wszystkie przecinarki serii TP-S posiadają obrotowy przymiar montowany na centralnym trzpieniu ułatwiający i przyspieszający wykonywanie cięć pod kątem. Ogranicznik boczny umożliwia wykonywanie powtarzalnych cięć w sposób łatwy i maksymalnie precyzyjny.

Przecinarki TP-S posiadają aluminiową podstawę dwuwarstwową z efektem tłumienia uderzeń oraz podporami bocznymi pod płytki dużych formatów. Wykonawca podczas cięcia stoi obok przecinarki (podobnie jak w większości pozostałych przecinarek i inaczej niż w przypadku przecinarki TP-T).

Przecinarki TP-S pracują z uniwersalnym kółkiem Ø 22 mm, dzięki czemu przecinarkę można stosować do cięcia różnorodnych materiałów ceramicznych. Wszystkie powyższe cechy powodują,że przecinarka TP-S jest niezwykle łatwa w obsłudze, bardzo trwała i równocześnie stosunkowo lekka. Przecinarki TP-S nie wymagają szczególnej troski jeśli chodzi o konserwację, gdyż prowadnica nie wymaga smarowania.

ZAWARTOŚĆ ZESTAWU

RUBI 12956

Przecinarka ręczna do płytek gresowych TP75S

Nóż z kółkiem tnącym o średnicy 22 mm Rubi Extreme (numer katalogowy 1901)

Opis

Waga [kg]12