• Obecnie brak na stanie

Kątownik szeroki 60/60/60mm (50) STALCO KS3

Brand Stalco
Reference KS3 - 60/60/60
EAN13 5907527910865
zł2.52
kołek wykonany z polipropylenu konstrukcja gwintu umożliwia pewne osadzenie w takich materiałach izolacyjnych jak styropian lub wełna mineralna montaż bez wstępnego nawiercania izolacji
Quantity

Enter your e-mail address and click the button below to receive an email when the product becomes available.

help_outlineAsk about product
Kątownik szeroki 60/60/60mm (50) STALCO KS3

Kątownik szeroki 60/60/60mm (50) STALCO KS3

I accept privacy policy rules  

Kołek do zamocowań w styropianie jest łącznikiem którym możemy przypomocować lekkie elementy do stryropianu lub innych twardych materiałów izolacyjnych . Produkt został wykonany z polipropylenu, co zapewnia mu dobre parametry techniczne. Jego kształt został zaprojektowany w taki sposób, żeby łącznik wkręcał się sprawnie w materiał izolacyjny.



CECHY:
  • kołek wykonany z polipropylenu
  • konstrukcja gwintu umożliwia pewne osadzenie w takich materiałach izolacyjnych jak styropian lub wełna mineralna
  • montaż bez wstępnego nawiercania izolacji


MATERIAŁ PRODUKTU:
polipropylen

ZASTOSOWANIE:
Kołek przeznaczony do wykonywania bezpośrednich zamocowań w styropianie i wełnie mineralnej takich elementów jak: dekoracje, akcesoria oświetleniowe, tabliczki informacyjne i numery budynków.



DANE TECHNICZNE:
50x50x50mm ; grubość: 2,0mm