• Obecnie brak na stanie

Wkręt do montażu stolarki okiennej do okuć WOPCV

Brand Stalco
Reference WO-PCV - 4,0X25
EAN13 5906365342944
zł6.05
wkręt wykonany ze stali i zabezpieczony przed korozją warstwą ocynku kształt końcówki został zaprojektowany z myślą o montażu w drewnie i tworzywach sztucznych stożkowy łeb z gniazdem PH2
Quantity

Enter your e-mail address and click the button below to receive an email when the product becomes available.

help_outlineAsk about product
Wkręt do montażu stolarki okiennej do okuć WOPCV

Wkręt do montażu stolarki okiennej do okuć WOPCV

I accept privacy policy rules  

Wkręt do stolarki okiennej jest produktem wykorzystywanym w wielu pracach budowlanych. Do jego produkcji zastosowano wysokiej jakości stal, która została pokryta powłoką ocynku galwanicznego. Wkręt ma łeb gniazdem Philips PH2 oraz trzpień gwintowany na całej długości. Ostra końcówka trzpienia zaprojektowana została z myślą o pracach z drewnem i PVC.

Wkręt do montażu stolarki okiennej do okuć stosowany jest w czasie prac wykończeniowych. Jest przygotowany z myślą o mocowaniu stolarki okiennej i drzwiowej. Element można umieścić w otworach przygotowanych w okuciach stalowych. Sprawdza się przy pracach, w których konstrukcja nośna jest wykonana z drewna lub tworzywa sztucznego.

Wkręt do okuć można zamocować za pomocą dowolnych narzędzi wyposażonych w końcówkę PH2. Wkręt ma średnicę 4 mm i jest oferowany jest w kilku wariantach wymiarowych, które różnią się między sobą długością trzpienia w zakresie od 25 do 40 milimetrów.

CECHY:

  • wkręt wykonany ze stali i zabezpieczony przed korozją warstwą ocynku
  • kształt końcówki został zaprojektowany z myślą o montażu w drewnie i tworzywach sztucznych
  • stożkowy łeb z gniazdem PH2



MATERIAŁ PRODUKTU:
Wkręt wykonany ze stali i ocynkowany galwanicznie.

ZASTOSOWANIE:
Produkt do mocowania okuć stalowych w profilach z tworzywa PVC i drewna.

Przykład użycia:
Produkcja stolarki okiennej i drzwiowej, montaż rolet i żaluzji oraz okuć stalowych.