• Obecnie brak na stanie

Folia stretch

Brand Stalco
Reference S-47700
EAN13 5901466143193
zł12.24
CECHY: Wysoka rozciągliwość Wytrzymałość Rozciągliwość Transparent
Quantity

Enter your e-mail address and click the button below to receive an email when the product becomes available.

help_outlineAsk about product
Folia stretch

Folia stretch

I accept privacy policy rules  

Przy pakowaniu produktów może przydać się folia stretch. To wielowarstwowy przezroczysty materiał wykonany z polipropylenu. Folia stanowi skuteczną barierę dla wilgoci, a także gazów i przenoszonych przez nie zapachów. Jest odporna na pękanie, rozciągliwa i elastyczna. Dzięki temu świetnie dopasowuje się do produktów o dowolnych kształtach, także zakończonych ostrymi krawędziami. Folia stretch STALCO to produkt przeznaczony do różnorodnych zadań. Ma szerokość 10 cm, dlatego znajdzie zastosowanie głównie przy owijaniu niewielkich przedmiotów. Można wykorzystać ją do zabezpieczania materiałów przed wilgocią. Sprawdzi się przy pakowaniu potraw przechowywanych w lodówce. Rolka jest wyposażona w rączkę, dlatego świetnie sprawdzi się również przy owijaniu produktów przeznaczonych do transportu.

CECHY I ZALETY
Mini rolka z rączką - wygodna do zabezpieczania małych przedmiotów.

Wysoka rozciągliwość- jest doskonałym materiałem do stabilizowania i zabezpieczania ładunku podczas transportu. Może być owinięta wokół towarów, tworząc pewne i stabilne opakowanie, co minimalizuje ryzyko przemieszczenia się ładunku oraz uszkodzeń podczas transportu.

Wytrzymała - chroni ładunek przed zarysowaniami, zabrudzeniami, wilgocią i innymi czynnikami środowiskowymi, które mogą spowodować uszkodzenia towarów podczas transportu lub przechowywania.

Transparentna - umożliwia łatwą identyfikację i wizualną kontrolę zawartości opakowania bez konieczności jej usuwania. Dzięki temu ułatwia zarządzanie magazynem oraz szybkie rozpoznawanie towarów.

ZASTOSOWANIE PRODUKTU:
Ochrona towarów przed warunkami atmosferycznymi, kurzem, pyłem, błotem i innymi zabrudzeniami stabilizacja ładunków na paletach, zabezpieczanie mniejszych przesyłek przed uszkodzeniem.

DANE TECHNICZNE:
10 cm / 0,21-0,25 kg / z rączką / transparent