• Obecnie brak na stanie

Stopery przeciwhałasowe PLUG S-51343

Brand Stalco
Reference S-51343
EAN13 5901466170755
zł0.79
Quantity

Enter your e-mail address and click the button below to receive an email when the product becomes available.

help_outlineAsk about product
Stopery przeciwhałasowe PLUG  S-51343

Stopery przeciwhałasowe PLUG S-51343

I accept privacy policy rules  

Stopery pomarańczowe PLUG to akcesorium BHP przeznaczone do skutecznej ochrony słuchu. Świetnie sprawdzają się przy długotrwałym użytkowaniu w głośnym środowisku w zakładach przemysłowych. Można wykorzystać je na dowolnym stanowisku pracy, gdzie wymagana jest filtracja dźwięków szczególnie o wysokiej częstotliwości.

Stopery pomarańczowe PLUG od STALCO zostały wykonane z elastycznej pianki poliuretanowej. Materiał jest miękki, przyjemny dla skóry i elastyczny. Ma też właściwości samo modelujące, dlatego idealnie dostosowuje się do kształtu przewodu słuchowego, dopasowując kształt do naturalnych nierówności. Dzięki temu nacisk jest równomiernie rozłożony. Ochronnik zapewnia też bardzo dużą skuteczność tłumienia dźwięków i komfort użytkowania.

W ofercie STALCO stopery PLUG są oferowane w kilku wariantach. W zależności od potrzeb można sięgnąć po ochronniki tłumiące hałas o natężeniu od 29 dB do 34 dB. To ułatwia dobranie akcesorium najlepiej odpowiadającego potrzebom i charakterowi środowiska pracy.

CECHY:
  • PLUG
  • wygĹ‚uszenie :SNR: 34dB, H: 33dB, M:32dB, L:29dB
  • ochrona sĹ‚uchu przed nadmiernym haĹ‚asem, doskonaĹ‚a filtracja dĹşwiÄ™ku o wysokich czÄ™stotliwoĹ›ciach
  • wykonane z wolnno rozprężajÄ…cej siÄ™, miekkiej i elastycznej pianki poliuretanowej
  • idealne dopasowanie w przewodzie sĹ‚uchowym dziÄ™ki samomodelujÄ…cemu sie tworzywu
  • rĂłwnomierne roĹ‚oĹĽenie nacisku na przewĂłd sĹ‚uchowy gwarantujÄ…ce wysoki komfort uĹĽytkowania


KATEGORIA OCHRONY:
Cat. III
EN 352-1:2020
EN 352-2:2020
EN 352-3:2020
EC-1001A