Historia Firmy

Szanowni Klienci, Firma Carinet istnieje na rynku już od 1992r. i przez ten czas stara się stawać naprzeciw Państwa oczekiwaniom.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży, służymy fachową poradą pomagając klientom w doborze odpowiednich do ich potrzeb produktów.

Zajmujemy się kompleksową obsługą przemysłu i budownictwa, nasi klienci to głównie firmy budowlane, drogowe, zakłady produkcyjne jak również klienci indywidualni.

Prowadzimy sprzedaż stacjonarną w trzech salonach technicznych zlokalizowanych w Tarnowie, Krakowie i Katowicach oraz wysyłkową obsługując całą Polskę oraz inne kraje europejskie.

Nasza oferta jest sukcesywnie wzbogacana i obecnie obejmuje szeroki wachlarz asortymentu w tym: profesjonalne elektronarzędzia, narzędzia ręczne, narzędzia pneumatyczne, maszyny budowlane, osprzęt, tarcze, kompresory, spawarki, agregaty prądotwórcze, odzież roboczą, części i wiele innych.

Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem m.in. takich firm jak Milwaukee, AEG, Ryobi, Rhodius, DeWalt, Stanley, Black & Decker, Makita, Flex, Hitachi / HiKoki, Rubi, Neo Tools Topex, Cub Cadet, Wolf Garten, MTD i wielu innych.

Dzięki temu wszystkie oferowane produkty objęte są oficjalną gwarancją producenta.

Jesteśmy również w stanie przygotować najlepsze oferty.

Skontaktuj się z Nami - Sprawdź Nas!

Serdecznie Zapraszamy !!!