Oddział w Tarnowie

Tarnów, ul. Czerwona 59

bok@carinet.pl

14 6300 314

Oddział w Krakowie

Kraków, ul. Surzyckiego 16A

krakow@carinet.pl

12 3117 929

Oddział w Katowicach

Katowice, ul. Żużlowa 2

katowice@carinet.pl

32 3070 517

SZLIFIERKI

Szlifowanie powierzchni nie musi kojarzyć się z długim, żmudnym i ciężkim zadaniem. Dobierając odpowiednie narzędzia, możesz znacznie poprawić wydajność i skrócić czas wykonania swych prac. W naszej ofercie wiele typów narzędzi. Od małych szlifierek kątowych 115mm, po te z rozmiarem tarczy 230mm. Szlifierki kątowe z regulacją obrotów, zasilane s...

Szlifowanie powierzchni nie musi kojarzyć się z długim, żmudnym i ciężkim zadaniem. Dobierając odpowiednie narzędzia, możesz znacznie poprawić wydajność i skrócić czas wykonania swych prac. W naszej ofercie wiele typów narzędzi. Od małych szlifierek kątowych 115mm, po te z rozmiarem tarczy 230mm. Szlifierki kątowe z regulacją obrotów, zasilane sieciowo, bądź akumulatorowo, z łagodnym rozruchem, lub bez. Daje to możliwość wyboru narzędzia spełniającego indywidualne preferencje. Oprócz potocznie nazywanych fleksów, można u nas znaleźć: szlifierki mimośrodowe, taśmowe, proste, oscylacyjne, czy uniwersalne.

Więcej
 • KĄTOWE

  Szlifierki kątowe służą przede wszystkim do cięcia i szlifowania metalu oraz innych twardych materiałów. Najczęściej używa się ich do przecinania prętów zbrojeniowych, blachy, cięcia betonowych i ceramicznych elementów, a także do zgrubnego szlifowania twardych powierzchni.

 • MIMOŚRODOWE
  Szlifierki mimośrodowe to funkcjonalne narzędzia, łączące ruch obrotowy z ruchem oscylacyjnym. Pozwalają równo na szlifowanie jak i polerowanie elementów. Doskonale sprawdzają się przy obróbce powierzchni takich jak metal, drewno lub tworzywo sztuczne.
  Świetny sprzęt zarówno dla domowych majsterkowiczów, jak i profesjonalistów.
 • PROSTE
  Szlifierki proste to lekkie i poręczne narzędzia doskonale spisujące się w obróbce trudnodostępnych miejsc. Precyzja działania i duża wszechstronność, to cechy, dzięki którym szlifierki te, świetnie sprawdzają się w różnego rodzaju pracach.
 • OSCYLACYJNE
  Szlifierki oscylacyjne najlepiej sprawdzaja się w obróbce płaskich, równych powierzchnii. Ich zastosowanie to także szlifowanie zgrubne miejsc lekko zaokrąglonych. W wyposażeniu wielu szlifierek oscylacyjnych, znajdują się specjalnie dobrane papiery ścierne.
 • TAŚMOWE
  Szlifierki taśmowe to narzędzia doskonale sprawdzające się przy obróbce dużych powierzchni, jak stoły czy podłogi. W ofercie naszego sklepu, znajdziesz popularne taśmówki dla użytku domowego, jak i profesjonalnego.
 • POLERKI
  Polerki swym kształtem przypominające szlifierki kątowe, są przeznaczone do obróbki i renowacji różnego rodzaju materiałów. Od drewna i tworzyw sztucznych, poprzez powierzchnie lakierowane, po kamień, beton czy stal.
 • UNIWERSALNE
  Szlifierki uniwersalne sprawdzą się przy szlifowaniu ciasnych narożników. Ich poręczna budowa zapewnia wygodę i wydajność w tego rodzaju pracach.
 • INNE
na stronie
Widoczne 1 - 9 z 268 produktów