Szlifierka kątowa 125 mm 54V DeWalt FlexVolt DCG414T2

Szlifierka kątowa 125 mm 54V DeWalt FlexVolt DCG414N Powiększ

DCG414T2-QW-K

Nowy

DeWalt Flexvolt

DANE TECHNICZNE

• Napięcie: 54V
• Ilość / Pojemność akumulatora: 2 szt / 6.0AH
• Średnica tarczy: 125mm
• Mocowanie tarczy: gwint M14
• Prędkość na biegu jałowym [obr/min]: 9000
• Wymiary [mm x mm]: 400x125
• Opakowanie: walizka
• Waga: 2,9 kg

Więcej szczegółów

Idź do pełnej specyfikacji

Dostępność :

Wysyłka w ciągu 24 godzin


Aktualna cena:1,634.01 zł

Sprawdź koszty dostawy i punkty odbioru osobistego

Zamówienia złożone do godziny 14 wysyłamy tego samego dnia

14-dniowe prawo zwrotu

Szybki kontakt

Przejrzyj katalogi narzędziowe

Nasze oddziały

Więcej informacji

CHARAKTERYSTYKA

• Akumulatorowa szlifierka kątowa 125mm, z nowej serii FlexVolt 54V firmy DeWalt 
• Nowe akumulatory FlexVolt 54V oraz nowoczesny silnik bezszczotkowy serii BL sprawiają, że narzędzia akumulatorowe serii FlexVolt mają porównywalną moc i wydajność do narzędzi sieciowych 
• Szlifierka DCG414 wyposażona jest w najnowszej generacji bezszczotkowy serii BL silnik prądu stałego o świetnych parametrach pracy
• Bezszczotkowe silniki prądu stałego są wydajniejsze od swoich poprzedników (silników szczotkowych), nie pobierają dużego prądu podczas rozruchu, a dzięki temu mniej się grzeją. Wszystkie te cechy sprawiają, że silniki bezszczotkowe serii BL maja większą żywotność
• Szlifierka DCG414 ma elektroniczne sprzęgło zmniejszające odrzut w przypadku zakleszczenia lub zablokowania tarczy, oraz bardzo szybki hamulec elektroniczny ( 2s zwłoki po zwolnieniu spustu)
• Dla zwiększenia żywotności szlifierki DCG414 zastosowano siatkę na otwory wlotowe powietrza
• Ogumowana częściowo obudowa i możliwość ustawienie rękojeści bocznej w 2 pozycjach zdecydowanie podnosi komfort prac.

Szlifierka kątowa 54 V DEWALT z serii FLEXVOLT to elektronarzędzie do najcięższych prac wymagających mobilności. Prędkość do 9000 obr./min, większa moc i waga nieco ponad 2,2 kg to idealne parametry do trudnych prac konstrukcyjnych. Szlifierka zapewnia także wysoki poziom bezpieczeństwa gwarantowany systemem Perform & Protect.

Profesjonaliści branży budowlanej potrzebują mocnych, przenośnych elektronarzędzi szlifierskich o wysokiej trwałości. Zwłaszcza takich niewymagających dostępu do zasilania sieciowego lub agregatów prądotwórczych. Przenośna i wyjątkowo bezpieczna w użytkowaniu szlifierka DCG414 DEWALT®, jest rozwiązaniem naprawdę wszechstronnym – i skutecznym. Skorzystają z niej nie tylko specjaliści obróbki konstrukcji metalowych czy ślusarze. Wykonawcy robót budowlanych czy dekarze, którzy nareszcie będą mogli używać wysokiej klasy szlifierki podczas wykonywania prac na wysokościach, bez konieczności pamiętania o przewodach czy o dostępie do źródła zasilania.

Sprawność w wymagających warunkach

Prędkość bez obciążenia na poziomie 9000 obrotów na minutę, o 75% wyższy moment obrotowy i moc wyższa o 1000 W w porównaniu do innych szlifierek akumulatorowych. Szlifierka DEWALT® DCG414 łączy w sobie zalety rozwiązań sieciowych i akumulatorowych. Niestraszne jej ukosowanie, obróbka spawów czy usuwanie naddatków zaprawy murarskiej. Niezwykła wydajność i jakość pracy czyni DCG414 idealną do każdego rodzaju prac budowlanych, niezależnie od stopnia ich skomplikowania. Wszystko to sprawia, że DCG414 stanowi najbardziej wszechstronne, niezawodne i skuteczne rozwiązanie tego typu na rynku.

Najwyższa klasa bezpieczeństwa

W DCG414 zastosowano szereg zabezpieczeń wpływających na jakość i bezpieczeństwo pracy. Układ łagodnego rozruchu pozwoli uniknąć szarpnięć podczas uruchamiania, a hamulec włączający sie w ciągu 1 sekundy i "stałe sprzęgło" zapobiegną odrzutom, zacięciom i pęknięciom tarczy. Urządzenie jest także wolne od mimowolnego włączenia się podczas wymiany akumulatora. Użytkownicy docenią z pewnością elektroniczne sprzęgło, siatkę zabezpieczającą otwory wlotowe powietrza, które dadzą długą żywotność i sprawność urządzenia. O najwyższa klasą zabezpieczeń zadba system Perform and Protect - mniej wibracji przenoszonych na użytkownika oraz mniej pyłu w pracy oznacza więcej komfortu i bezpieczeństwa.

Najwyższy komfort pracy

Wygodny uchwyt i niewielka, smukła konstrukcja szlifierki DEWALT® DCG414 dają najwyższy komfort pracy potrzebny przy długotrwałym wysiłku. Akumulator znajduje się w tylnej części urządzenia, stanowiąc przydatny punkt podparcia podczas pracy z większym naciskiem. Natomiast gładkie gumowe pokrycie uchwytu gwarantuje pewny chwyt i bezpieczeństwo użytkowania. Na realizację całej gamy różnorodnych prac pozwala kompaktowa obudowa, która zapewnia lepszy dostęp do trudnodostępnych powierzchni. W standardzie oferowana jest również osłona tarczy, umożliwiająca szybką, beznarzędziową wymianę. Rozwiązanie to znacząco skraca przestoje, wynikające z czasochłonnej regulacji czy konserwacji.

Pierwszy na świecie system wymiennych baterii akumulatorowych 18/54 V DEWALT®XR FLEXVOLT. Dwie wartości napięć zwiększają możliwości elektronarzędzi o prace zarezerwowane do tej pory dla mocnych sieciówek. Każdy fachowiec będzie mógł pozwolić sobie na elastyczność pracy z dużą mocą.

Technologia FlexVolt:

• system FlexVolt oparty został na napięciu roboczym 54V - specjalnym połączeniu 3 modułów w akumulatorze 18V 
• akumulatorowe elektronarzędzia FlexVolt są porównywalne do elektronarzędzi sieciowych pod względem wydajności, mocy
• we wszystkich elektronarzędziach FlexVolt został zastosowany nowoczesny silnik bezszczotkowy serii BL61
• wszystkie akumulatory serii FlexVolt, o napięciu roboczym 54V można używać w starszych narzędziach akumulatorowych systemu Li-Ion 18V - są kompatybilne, ponieważ akumulatory FlexVolt mają 3 sekcje po 18V; 

ZAWARTOŚĆ ZESTAWU

• Szlifierka kątowa 125mm 54V Dewalt DCG414N Flexvolt
• 2 akumulatory o pojemności 6Ah
• Ładowarka
• Walizka


Opis

ZasilanieAkumulatorowe
Napięcie [V]54
Ilość akumulatorów2
Pojemność akumulatora [Ah]6.0
Maks. prędkość obrotowa [obr./min]5001-10000
Gwint wrzecionaM 14
Średnica tarczy [mm]125
Waga [kg]2,9
OpakowanieWalizka