Historia Firmy

Firma istnieje na rynku już od 1992r. i przez ten czas stara się stawać naprzeciw Państwa oczekiwaniom. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży, służymy fachową poradą pomagając klientom w doborze odpowiednich do ich potrzeb produktów.

Zajmujemy się kompleksową obsługą przemysłu i budownictwa, nasi klienci to głównie firmy budowlane, drogowe, zakłady produkcyjne jak również klienci indywidualni.

Nasza oferta jest sukcesywnie wzbogacana i obecnie obejmuje szeroki wachlarz asortymentu w tym: profesjonalne elektronarzędzia, narzędzia ręczne, narzędzia pneumatyczne, maszyny budowlane, osprzęt, tarcze, kompresory, spawarki, agregaty prądotwórcze, odzież roboczą, części i wiele innych. Oferujemy produkty profesjonalne, wysokiej jakości, które cieszą się bardzo dobrą opinią wśród klientów.

Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem m.in. takich firm jak Milwaukee, AEG, DeWalt, Makita, Ryobi, Bosch, Rhodius, Gedore, Dynapac, Ammann, Wacker, Belle, Honda, Fein, Perles, Collomix, Chicago Pneumatic, Rodcraft, S&R, Beta, Fogo, Cedima, Enar, Lincol Electric i wiele innych. Stawiamy na jakość i profesjonalizm.

Ponadto zapewniamy Państwu profesjonalny serwis zarówno gwarancyjny jak i pogwarancyjny zakupionych u nas produktów.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do odwiedzenia nas w Tarnowie przy ul. Czerwonej 59, gdzie znajduje się nasz salon elektronarzędzi i maszyn budowlanych.

Praca w Carinet

Nasza kadra składa się z wykwalifikowanych specjalistów posiadających niezbędne umiejętności i wiedzę z branży technicznej, co zapewnia profesjonalną obsługę Klienta.

Każdy pracownik naszej firmy ma szansę uczestniczyć w licznych szkoleniach, podnoszących kwalifikacje zawodowe oraz przygotowujących do sprzedaży oferowanych produktów.

Nasz zespół to nie tylko specjaliści we własnej dziedzinie, to przede wszystkim ludzie z pasją, którzy podchodzą do swojej pracy profesjonalnie, szukając najlepszych rozwiązań przy zachowaniu najwyższej dokładności - bo dla nas jakość nie jest wyzwaniem, to sposób na życie.