Poniżej przedstawiamy instrukcję krok po kroku, jak zarejestrować swoje narzędzie Milwaukee, by uzyskać 3 letnią gwarancję producenta.

1. Przejdź pod ten adres, a następnie jeśli nie masz konta, kliknij w przycisk "Załóż swoje konto"

 

2. W tym kroku wybierz czy urządzenie rejestrujesz na osobę prywatną, czy też firmę. Następnie wypełnij wszystkie wymagane pola, zapoznaj się z regulaminem, a jeśli go akceptujesz, to kliknij w wyróżniony przycisk "Rejestruj"

 

3. Następnie na podany przez Ciebie w poprzednim kroku adres e-mail, przyjdzie wiadomość z potwierdzeniem założenia konta. Kliknij w "Weryfikuj moją rejestrację". Gdybyś po założeniu konta nie otrzymał żadnej wiadomości, upewnij się, że podałeś poprawny adres e-mail i sprawdź folder SPAM.

4. W następnym kroku wybierz typ narzędzia, które chcesz zarejestrować.

5. To najważniejszy etap rejestracji. Na sam początek wybierz tabliczkę odpowiadającą tabliczce z Twojego narzędzia. Wybór tabliczek jest zaznaczony na rysunku czerwoną strzałką. Porównaj na niej schemat w jakim wpisany jest kod narzędzia( zaznaczone cyframi 1, 2 ,3 ), ze schematem jaki widnieje na Twojej maszynie. Po wybraniu odpowiedniego, wpisz w pierwszym polu (poniżej napisu Krok 1/3) pierwszą część kodu Twojego narzędzia, następnie kliknij ENTER i wpisz pozostałe części, zatwierdzając je klawiszem ENTER.

6. Teraz sprawdź czy podane wcześniej przez Ciebie dane, się zgadzają. Jeśli tak, kliknij "Weryfikuj".

7. W następnym kroku możesz obejrzeć szczegóły weryfikacji.

8. Następnie otrzymasz e-mail z potwierdzeniem pomyślnej rejestracji urządzenia. Możesz go także wydrukować do formatu .pdf

9. Możesz także obejrzeć wszystkie swoje zarejestrowane narzędzia. Na obrazku poniżej widać, że gwarancja obejmuje 3 letni okres czasu.