Błyskawiczna wysyłka towaru

Wiemy jak ważnym czynnikiem jest terminowa realizacja zamówienia, jego odpowiednie zabezpieczenie i skompletowanie. Nikt nie chciałby się spotkać z sytuacją, w której nie ma możliwości wykonania swojej pracy, bo dostawa jego zakupu jest opóźniona z winy sprzedawcy.

Dlatego też Carinet - Hurtownia elektronarzędzi działa inaczej. Kupując u nas, mają Państwo pewność, że jest on dostępny fizycznie w naszym magazynie, a jego wysyłka nastąpi w ciągu 24 godzin roboczych. Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem wielu uznanych marek, a więc każdy produkt (z gwarancją i oryginalnie zapakowany) otrzymujemy bezpośrednio od producenta, bez udziału pośredników.

Zakupiony towar dostarczamy do Klientów za pośrednictwem firmy DHL, jednego z liderów usług logistycznych. Zamówienia złożone do godziny 14, wysyłamy jeszcze tego samego dnia. Odbiór osobisty zamówień (najlepiej po wcześniejszym kontakcie), możliwy jest w Tarnowie, Krakowie oraz Katowicach, ale także dzięki usłudze DHL Parcelshop, w punktach (stacje benzynowe, sklepy itp.) zlokalizowanych w całej Polsce. Więcej informacji tutaj.