Praca w Carinet:

Serwisant urządzeń spalinowych

Opis stanowiska:

Otwieranie zleceń serwisowych;

Planowanie prac serwisowych;

Wykonywanie kosztorysów napraw dla klientów;

Decydowanie o rodzaju naprawy usterki (gwarancyjna, płatna);

Prawidłowa diagnoza uszkodzeń elektronarzędzi;

Dbanie o terminowość i prawidłową realizację napraw;

Zapewnienie odpowiedniego poziomu jakości wykonywanych prac;

Prowadzenie dokumentacji dotyczącej napraw;

Organizacja procesu dostarczania naprawionych urządzeń do klienta;

Organizacja przebiegu procedury w serwisach zewnętrznych

Wymagania:

Wykształcenie minimum średnie – mile widziane kierunkowe (technik elektryk, technik elektronik);

Doświadczenie w serwisowaniu sprzętu elektronicznego;

Precyzja i dokładność w wykonywaniu pracy;

Komunikatywność, dobra organizacja pracy;

Kreatywność w rozwiązywaniu napotkanych problemów;

Umiejętność działania pod presją czasu;

Mile widziana znajomość z zakresu elektroniki;

Doskonała sprawność manualna;

Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym;

Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

Pracę w młodym, dynamicznie rozwijającym się zespole;

Zatrudnienie w pełnym wymiarze czasowym oraz stabilne warunki zatrudnienia;

Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;

Narzędzia pracy niezbędne do wykonywania zadań służbowych

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres
 praca@carinet.pl
tel. (14) 63-00-314